خط تولید

  • Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. خط تولید سازنده
  • Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. خط تولید سازنده
  • Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. خط تولید سازنده

پنجم: حمل و نقل

اول: یک طرح تجاری محکم و واضح ایجاد کنید

طرح کسب و کار شما باید نحوه مدیریت خط لباس خود را مشخص کند.مانند بسته فناوری، طرح دست، تصاویر تولید و غیره. تیم ما استایل شما را تجزیه و تحلیل می کند و تفسیر حرفه ای و نظر آنها در مورد آن از جمله تحلیل بازار لباس، اطلاعات مد در بازار لباس را به شما ارائه می دهد.در تحلیل بازار پوشاک، می‌توانیم نقاط قوت و فرصت‌ها را به شما اطلاع دهیم.بنابراین اطلاعات بیشتری در مورد لباس خواهید دانست، بهتر است برند کوچک خود را توسعه دهید.شما قوی تر از رقبای خود خواهید بود.توضیحات شرکت.ما به شما یاد می‌دهیم که چگونه یک شرح شرکت بسازید تا به مردم ایده بدهید که خط تولید لباس شما چیست، چه چیزی شما را از رقبایتان متمایز می‌کند و بازارهایی را که می‌خواهید در آن جای پایی پیدا کنید.

ثانیا: ترشی کردن بهترین پارچه آنچه شما نیاز دارید

هنگام ساخت هر نوع پارچه ای باید پارچه مناسب را انتخاب کنید.پارچه مهمترین چیزی است که باید به آن اهمیت دهید.استایل و زیبایی کلی لباس شما را تعیین می کند.انواع مختلفی از پارچه ها وجود دارد.اما در مورد آن نگران نباشید زیرا تیم ما پس از تجزیه و تحلیل استایل شما و نوع پارچه ای که می خواهید، گزینه های پارچه را پیشنهاد می کند.تیم پارچه ترش ما نیز با نشان دادن اجزای پارچه و رنگ و گرم و سایر جزئیات، بازار پارچه را به شما پیشنهاد می دهد.در همین حال، آن اطلاعات را با تصویر یا ویدیو به شما نشان می دهد.ما می‌توانیم خیلی سریع این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم، زیرا تیم قدرتمندی داریم.بنابراین شما پارچه را با توجه به نیاز و انتخاب خود انتخاب خواهید کرد.

 

سوم: اندازه خود را تعیین کنید

این می تواند بسیار خسته کننده باشد که وارد یک مغازه شوید و مجبور شوید برای تعیین اندازه خود از پارچه پشت سر هم بگذرید!نگران نباشاگرچه اندازه پارچه در اکثر فروشگاه‌ها متفاوت است، اما تا زمانی که اندازه‌های خود را بدانید، در تشخیص اینکه کدام اندازه برای شما مناسب‌تر است، مشکلی ندارید.به منظور سفارشی سازی بهتر استایل خود، می توانید اندازه دقیق مورد نظر خود را در نمونه یا با دادن اندازه های خود به ما اطلاع دهید.بنابراین ما می‌توانیم اندازه‌گیری‌های شما را برای ساختن یک نمونه قرار دهیم.اگر ایده ای در مورد اندازه ندارید نگران نباشید، طراح ما می تواند برای شما تنظیم کند و نحوه انجام آن را به شما آموزش دهد.

 

چهارم: یک نمونه درست کنید

شما یک طراح لباس هستید و به دنبال کمک برای توسعه نمونه‌های لباس هستید، می‌توانید ساختن آن‌ها را خودتان یاد بگیرید یا با یک نمونه ساز یا یک کارخانه لباس کار کنید.ما اینجا برای شما هستیم، فقط هر جزئیاتی را که می‌خواهید مانند آثار هنری، روش دوخت، جلوه چاپ، و غیره به ما نشان دهید... وقتی نمونه را برای کاهش اشتباهات انجام دادیم، دوباره آن جزئیات را با شما تأیید می‌کنیم.ما قول می دهیم که برای ارائه محصولات عالی به مشتریان خود به تک تک مراحل توجه بیشتری داشته باشیم.

 

پنجم: حمل و نقل

هنگامی که نمونه نهایی را تهیه کردیم، ترتیب ارسال را برای شما خواهیم داد، روش حمل و نقل انتخاب مشتری ما خواهد بود اگر از طریق محموله هوایی، دریایی از درب به در یا بندر به بندر باشد، و همچنین هزینه حمل و نقل را برای مشتری ما بررسی می کنیم.بهترین هزینه حمل و نقل ارزان و سریع.

 

ششم: خدمات پس از فروش

وقتی نمونه را دریافت کردید، می توانید هر نظری از جمله اندازه گیری، گزینه رنگ را به ما اطلاع دهید و باید مفهومی را تغییر دهید یا اضافه کنید.ما می توانیم با هم روی آن کار کنیم تا لباس رویایی شما به واقعیت تبدیل شود.ای کاش بتوانیم برای مدت طولانی با شما تجارت کنیم.

 

هفتم: سفارش انبوه را انجام دهید

پس از تأیید هر جزئیات، می توانید آن را به صورت عمده تولید کنید.ما بر اساس مشخصات شما برای ادامه تولید نهایی، تا جایی که می‌توانیم سریع‌تر سفارش انبوه شما را به پایان برسانیم و در مدت زمان کوتاهی ارسال را برای شما ترتیب دهیم.

 

 

 

 

 

OEM / ODM

  • Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. خط تولید سازنده
  • Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. خط تولید سازنده
  • Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. خط تولید سازنده

سفارشی سازی همه جانبه برای نیازهای متنوع شما

تحقیق و توسعه

  • Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. خط تولید سازنده
  • Guangzhou Beianji Clothing Co., Ltd. خط تولید سازنده

ما در مورد quilaty لباس تیمی ورزشی سختگیر هستیم.

پیام بگذارید